ANA SAYFA  
HAKKIMIZDA     ÜRETİM   REFERANSLARIMIZ   İLETİŞİM
 
Hepsini Göster >>>
 
 • Güven ve kaliteyi kendine slogan edinen Birand tanıtım-Prosmat basım, müşteriyi odak alan çalışma sistemi ve müşterinin her konuda tam memnuniyeti ilkesi ile, ihtiyaçlarına en uygun çözümleri üretmektedir.
   
 • Her geçen gün daha gelişen teknoloji, hayatı her yönüyle değiştirirken, Birand tanıtım-Prosmat basımda bu değişimi faaliyetleriyle yansıtmaya devam etmektedir. Basım teknolojisindeki uzmanlık alanımız ilaç kutusu, prospektüs ve çeşitli basılı metaryallerdir. Bunun yanında tanıtım broşürleri, çeşitli bloknotlar, her türlü basılı evrak ürün yelpazesini oluşturmaktadır.
   
 • Üretim sektöründe, tüketicinin isteklerine cevap veren matbaalar, kaliteyi ön plana çıkartıp devamlılığı sağladığı müddetçe başarılı olurlar.
  Başarılı olabilmek için müşterinin isteklerine hızlı geri dönüş, sürat ve planlama şarttır. Planlama işgücü ve sermayenin üretim müddetince etkin biçimde kullanılmasının aracıdır.
   
 • Birand tanıtım- Prosmat basım, üstün kalite anlayışıyla başarılı olabilmek için planlamaya önem vermektedir. Sürekli büyümeyi kendine ilke edinen, istikrarlı gelişmesini ve kaliteli ürünlerini hızlı üretimle birleştiren Birand tanıtım-Prosmat basım, kuruluş tarihi 1993 yılından günümüze kadar geçen zaman diliminde, güven ve kalite sloganı başlığı altında hizmet vermeye devam etmektedir.
 
Adınız Soyadınız
Email Adresiniz
Telefon Numaranız
Mesajınız
 
 
Birand Tanıtım Matbaacılık San. Tic. Ltd. Şti.  -   Prosmat Basım Hizmetleri
Yüzyıl Mahallesi Matbaacılar Sitesi  4. Cad. No.74/B Bağcılar / İSTANBUL
Tel : 0(212) 432 35 06 - 57     Fax : 0(212) 432 35 62    Email : info@birandtanitim.com.tr
duvar kağıdı nedir